سامانه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه یاddn   باهدف ارائه خدمات غیر حضوری به سرمایه گذاران بازار سرمایه، ناشران اوراق بهادار و نهادهای نظارتی راه اندازی شده است. کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات غیر حضوری سامانه را دارا هستند به نشانی اینترنتی www.ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

لذا افرادی که قصد استفاده از سایت را دارند، مراحل مربوط به ورود به این سامانه را انجام دهند. لازم به ذکر است که تنها افرادی مجاز به استفاده از خدمات این سامانه می باشند که قبلا در سامانه سجام ثبت نام کرده باشند و مراحل احراز هویت خود را نیز انجام داده باشند.

بسیاری از خدمات با وجود راه اندازی سامانه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه  به صورت غیر حضوری ارائه می شود. به همین خاطر وجود این سامانه باعث شده است که مراجعات حضوری کاهش یابد و امور سرمایه گذاران با سرعت بیشتری و به صورت غیر حضوری انجام شود. 

ابتدا درفیلد جستجوی گوگل آدرس سایت را جستجو کنید. سپس نام کاربری که همان کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی است را در فیلد اول وارد کرده و در فیلد دوم، رمز عبوری که در هنگام ثبت نام در این سامانه دریافت کرده اید را وارد کنید و در نهایت بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

برای ورود به این سامانه نیاز به رمز عبور می باشد که پس از ثبت نام در این سامانه به افراد تعلق خواهد گرفت. لذا در صورتی که هنوز در این سامانه ثبت نام نکرده اید، بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و پس از پذیرفتن قوانین و دریافت کد تایید اقدام به تکمیل ثبت نام خود نمایید.

 خدمات ارائه شده در سامانه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه در راستای شفافیت و اطلاع رسانی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی بازار سرمایه می باشد. سامانه ddn متشکل از سامانه های مختلفی است که امکانات ویژه ای را به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می کنند. از جمله امکانات ارائه شده در این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد.